Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 293

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: FRYSZTAK

PostWysłany: Śro 20:41, 30 Kwi 2008    Temat postu: STRZELEC FRYSYTAK - WISŁK WIŚNIOWA

Witam i zachęcam do komentowania meczu

Moim zdanie mecz na 0:0 przynajmniej do momentu 80 minut. Każda z drużyn miała kilka okazji ale nic klarownego. Karny z kapelusza który wypaczył całe spotkanie, ogólnie bardzo słabe. Mało ciekawych akcji więcej kopaniny, co może pocieszyć to duże zaangażowanie w grę !!!

Takie są właśnie derby

Szanowany

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 371

Skąd: Around the world

PostWysłany: Czw 20:53, 01 Maj 2008    Temat postu:

szkoda mimo wszystko porazki. Nie bylem wiec nie wiem ale za miesiac dwa juz nikt nie bedzie pamietal jak padla bramka tylko zostanie wynik w pamieci

drogba

Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 945

PostWysłany: Czw 23:53, 01 Maj 2008    Temat postu:

A ja sobie "pooglądałem" derby dzień wcześniej kostke skręciłem i też nie byłem... Teraz mecz z Czarnovią pora wreszcie się zrehabilitować za te dwie porażki po 0-1...

PostWysłany: Sob 15:47, 03 Maj 2008    Temat postu:

ogólnie mecz nie był zbyt porywający!! dało sie wyoidrębnić przewagę wisłoka w pierwszych 30 minutach I połowy gdzie stworzyli sobie kilka bramkowych okazji m.in. nie strzelił Korab, wasz obrońca wybił piłkę przewracając się na nią i łapiąc rekami (powinien być krany)!!! od 30 min. mecz się wyrównał wisłok trochę sie cofnął. w 2 połowie zarysowała się przewaga strzelca jednak efektów to nie przyniosło. wg mnie wisłok zabardzo sie cofnął i czekał na kontry. mogło to przynieść rezultat ale brakło prezycji i wykończenia. strzelec wg mnie tak faktycznie w 2 połowie nie stworzył jakiejś 100% sytuacji. wynik oczywiście nas zadowala ale gdyby wykorzystane zostały sytuacje z pieerwszych 30 min. mogłoby sie skończyć znacznie boleśniej dla strzelca.

orlik
orlik

Posty: 14

PostWysłany: Sob 15:55, 03 Maj 2008    Temat postu:

zawiodłem się troche na tych derbach (napewno pora była nieodpowiednia) mało kibiców, spokój na trybuanach, zero dopingu!
karny napewno nie był z kapelusza jak bullfry napisałeś a fajnych akcji to napewno strzelec nie skonstruował bo wisłok kilka, a te 30 min. było najlepszym okresem gry w tej rundzie. mogliscie dostać przynajmniej 3 klaty i by było po meczu. nie oglądalem strzelca jeszcze w tej rundzie (oprócz derbów), ale ogólnie to słabo się prezentuje. Urban się przewraca na piłce (kontuzja może miała na to wpływ), w środku jedynie młocek coś ma pojęcie bo szymkowicz to tylko dużo gada i się kłóci albo z sędzią albo ze swoimi kolegami! z trzech formacji napewno obrona najmocniejsza dlatego taki wynik!

PostWysłany: Pon 0:07, 26 Maj 2008    Temat postu:

Ja tam nie byłem na meczu ale z tego co mówili to karnego nie powinno byc ale skoro podyktowali to trudno...A tak pozatym to STRZELEC mógł strzelić bramki ale brakowało wykończenia akcji.....było mineło jedziemy dalej.... Cool

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum GMKS STRZELEC FRYSZTAK Strona Główna -> SENIOR - Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)