zachowanie trenera Wisłoka Wiśniowe na meczu z STRZELCEM

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 293

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: FRYSZTAK

PostWysłany: Wto 14:58, 15 Maj 2007    Temat postu: zachowanie trenera Wisłoka Wiśniowe na meczu z STRZELCEM

Co sądzicie o zachowaniu treneraz Żmigrockiego obecnie trenera Wiśniowej a kiedyśStrzelca, bez wuilgaryzmow prosze Mruga

drogba

Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 945

PostWysłany: Wto 15:18, 15 Maj 2007    Temat postu:

Ja powiem tylko tyle, że według mnie to żaden z niego trener... Podskakiwał jak wiewiórka po drzewie a żeby skomentować dokładnie jego zachowanie trzeba by było użyć wulgaryzmów, więc sobie daruje Wesoly

Szanowany

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 371

Skąd: Around the world

PostWysłany: Wto 21:12, 15 Maj 2007    Temat postu:

na meczu nie bylem ale jak napisze pii pii pii pii to sie chyba wiele nie pomyle

jamrozy
trampkarzyk
trampkarzyk

Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 34

PostWysłany: Wto 22:17, 15 Maj 2007    Temat postu:

według mnie normalna jego reakcja krzyczał i tyle tylko denerwował swoich zawodników wobec nas zachował sie nie najgorzej pogratulował zawycięstwa i tyle go widziałem

drogba

Posty: 945

PostWysłany: Pon 13:47, 10 Lis 2008    Temat postu:

Szanowany napisał:

To pii pii było bardzo donośne w ostatnim meczu ligowym Zamczyska Odrzykoń. Po pierwszej połowie w szatni podobno było głośno jak na koncercie rockowym Wesoly Kolega mi mówił, że Dzidek szarpał się z którymś z piłkarzy w czasie przerwy i mówili do siebie przepiękną polszczyzną Wesoly

Zamczysko Odrzykoń - Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 (0-1)

0-1 Lewicki (25), 0-2 Baran (62), 1-2 P. Stopa (69), 2-2 Kalityński (90)

Redaktor Dziennika Polskiego zaczął swój artykuł tak:

Nie pierwszy raz w tym sezonie Wisłoka potwierdziła, że nie potrafi grać do końcowego gwizdka sędziego. Zamczysko grając w dziesięciu zdobyło obydwa gole. Remis to zasługa Piotra Stopy, byłego zawodnika i trenera Wisłoki, współautora także drugiej bramki. W pewnym sensie ozdobą meczu były pojedynki Piotra Stopy z Konradem Pęcakiem, dwóch kolegów, notabene pracujących w tej samej firmie. Gospodarze w I połowie zagrali fatalnie. Po meczu trener Zamczyska Zdzisław Żmigrodzki zapowiedział ("na 99 procent"), że odchodzi. Czy wraz z nim odejdą wszyscy piłkarze z Jasła, stanowiący ponad połowę drużyny?

A to wypowiedź po meczu z Wisłoką Nowy Żmigród "fachowego" trenera:

Zdzisław Żmigrodzki (Zamczysko):

- Już nie wiem czy ich głaskać czy karcić, bo się obrażą i są w stanie nie wyjść na mecz. Dzisiaj po paru ostrzejszych słowach wyszli na II połowę trochę z jadem i powalczyli. Kłania się cały cykl przygotowawczy, treningi, zaangażowanie. Po czerwonej kartce Wojtka Dańczaka dosłownie żonglowałem ustawieniem. Z 4-4-2 przeszliśmy na 4-3-2, później 3-4-2. Uważam, że zasłużyliśmy na remis. Na 99 procent odejdę z Zamczyska. Ten jeden procent zostawiam, bo nigdy się nie mówi nigdy. To moja decyzja. Nikt mnie z zarządu nie odsuwa.

Jak myślicie który następny klub padnie ofiarą pana "Dzidka"???